Czy smartfony z Chin są legalne?

W sklepach z elektroniką niemal co tydzień pojawiają się nowe modele telefonów i smartfonów, czasami więc klientom trudno zorientować się, które produkty będą najlepiej odpowiadać ich osobistym potrzebom i preferencjom. Aby uniknąć zdezorientowania podczas zakupów, warto zawczasu zasięgnąć opinii w internecie czy w prasie specjalistycznej i sprawdzić, jakie funkcje i możliwości oferują konkretni producenci. Szczególnie kuszą nas tanie smartfony z Chin, które nie zawsze sprzedawane są legalnie. Lepiej zdecydować się na sprzęt znanej i zaufanej marki:

Huwaei p10

To jeden z najczęściej ostatnio reklamowanych smartfonów. Wielu wielbicieli firmy Huwaei z niecierpliwością czekało na premierę tego produktu – czy słusznie? Wydaje się, że tak, gdyż smartfon Huwaei p10 oferuje naprawdę wiele możliwości tak cennych dla nowoczesnego użytkownika telefonu, który w jednym małym urządzeniu chce posiadać aparat, dostęp do internetu, podręczną biblioteczkę czy kinotekę. Huwaei p10 ma do zaoferowania wszystkie te funkcje, należy jednak wyraźnie podkreślić, że jest to przede wszystkim sprzęt dla osób, które nałogowo robią zdjęcia i zależy im na dobrej jakości wykonywanych fotografii. 12 megapikseli i wysoka rozdzielczość sprawiają, że model ten może konkurować z najlepszymi lustrzankami czy aparatami kompaktowymi.

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 to kolejny już model z cały czas rozrastającej się rodziny Samsunga. Również jest to telefon, który idealnie sprawdzi się u klientów lubiących robić zdjęcia – dobre zdjęcia. Aparat wbudowany w ten smartfon pozwala wykonywać wyraźne fotografie nawet przy zgaszonym świetle, co należy uznać za niewątpliwą zaletę. Smartfon jest odporny na zabrudzenia oraz kontakt z wodą, nie należy więc trwożyć się, jeśli przypadkowo zamoczy się wyświetlacz – ochronny materiał, z którego wykonano obudowę, powinien uchronić przed jakimikolwiek uszkodzeniami natury mechanicznej. Warto także zaznaczyć, że Android przygotował szereg aplikacji specjalnie z myślą o użytkownikach posiadających Samsung Galaxy S7, dlatego wydaje się,że zakup tego telefonu to podwójna korzyść,przynosząca podwójną rozrywkę. Od czasu premiery tego modelu smartfon zbiera w internecie same pozytywne recenzje, zarówno wśród samych klientów, jak i dziennikarzy internetowych zajmujących się redagowaniem specjalistycznych portali z profesjonalną wiedzą i informacjami na temat najnowszych zdobyczy techniki.Chociaż cena nie należy do niskich, to jednak najnowszy model Samsunga jest wart każdych pieniędzy.